Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № С-19/6 "Көкшетау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № С-6/10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 мамырда № 8476 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Көкшетау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 20 наурыздағы № С-19/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6500 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық
мәслихаты сессиясының төрағасы
С.Максимец
Көкшетау қалалық мәслихатының хатшысы Р.Калишев

О признании утратившим силу решения Кокшетауского городского маслихата от 20 марта 2018 года № С-19/6 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кокшетауского городского маслихата"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 6 мая 2021 года № С-6/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 мая 2021 года № 8476
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Кокшетауского городского маслихата" от 20 марта 2018 года № С-19/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6500).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Кокшетауского городского маслихата
С.Максимец
Секретарь Кокшетауского городского маслихата Р.Калишев