Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-18/2 "Сот шешімімен Бұланды ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 7С-8/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 шілдеде № 23709 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Бұланды ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-18/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6359 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық мәслихатының хатшысы Ш. Кусаинов

О признании утратившим силу решения Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6С-18/2 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Буландынского района"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 19 июля 2021 года № 7С-8/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2021 года № 23709
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Буландынского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Буландынского района" от 25 декабря 2017 года № 6С-18/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6359).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Буландынского районного маслихата Ш. Кусаинов