Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № а-06/197 "Бұланды ауданы бойынша ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № А-11/412 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 желтоқсанда № 25712 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілері туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Ақмола облысы Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің "Бұланды ауданы бойынша ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 15 маусымдағы № а-06/197 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6015 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданы әкімі Т.Ерсеитов

О признании утратившим силу постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 15 июня 2017 года № а-06/197 "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда по Буландынскому району"
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 7 декабря 2021 года № А-11/412. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2021 года № 25712
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Буландынского района Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Буландынского района Акмолинской области "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда по Буландынскому району" от 15 июня 2017 года № а-06/197 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6015).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Буландынского района Т.Ерсеитов