Ерейментау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 6С-17/5-17 "Сот шешімімен Ерейментау ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 7С-8/2-21 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 тамызда № 23792 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Ерейментау ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 6С-17/5-17 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6241 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Абжиков

О признании утратившим силу решения Ерейментауского районного маслихата от 6 декабря 2017 года № 6С-17/5-17 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Ерейментауского района"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19 июля 2021 года № 7С-8/2-21. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2021 года № 23792
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ерейментауского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Ерейментауского района" от 6 декабря 2017 года № 6С-17/5-17 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6241).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
М.Абжиков