Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің "Есіл ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 9 тамыздағы № а-8/233 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № а-12/260 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 желтоқсанда № 25738 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабының сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің "Есіл ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 9 тамыздағы № а-8/233 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6072 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің орынбасары Н. М. Саматовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданы әкімі Е.Баяхметов

О признании утратившим силу постановления акимата Есильского района Акмолинской области от 9 августа 2017 года № а-8/233 "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Есильском районе"
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 8 декабря 2021 года № а-12/260. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 декабря 2021 года № 25738
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Есильском районе" от 9 августа 2017 года № а-8/233 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6072).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Акмолинской области Саматова Н.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района Е.Баяхметов