Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 6С-20/3 "Жарқайың аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 мамырдағы № 7С-9/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 мамырда № 8485 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "Жарқайың аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 26 наурыздағы № 6С-20/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6505 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Р.Садвакасова
Жарқайың аудандық мәслихатының хатшысы А.Альжанов

О признании утратившим силу решения Жаркаинского районного маслихата от 26 марта 2018 года № 6С-20/3 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жаркаинского районного маслихата"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 14 мая 2021 года № 7С-9/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 мая 2021 года № 8485
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаркаинского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жаркаинского районного маслихата" от 26 марта 2018 года № 6С-20/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6505).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Жаркаинского районного маслихата
Р.Садвакасова
Секретарь Жаркаинского районного маслихата А.Альжанов