Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 116 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 желтоқсанда № 25857 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7-баптарына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
А. Даржанова
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 116 шешіміне қосымша
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының "Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 284 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4182 болып тіркелген);
2) Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының "Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 284 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 397 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4725 болып тіркелген);
3) Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 284 "Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 246 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5767 болып тіркелген);
4) Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының "Ақтөбе қаласы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5831 болып тіркелген);
5) Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 284 "Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" 2019 жылғы 25 шілдедегі № 460 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6313 болып тіркелген);

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Актобе Актюбинской области
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 15 декабря 2021 года № 116. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2021 года № 25857
В соответствии со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Актобе Актюбинской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Актобе А. Даржанова
Приложение к решению маслихата города Актобе от 15 декабря 2021 года № 116
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата города Актобе Актюбинской области
1) Решение маслихата города Актобе Актюбинской области "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актобе" от 23 декабря 2014 года № 284 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4182);
2) Решение маслихата города Актобе Актюбинской области "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 284 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актобе"" от 25 декабря 2015 года № 397 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4725);
3) Решение маслихата города Актобе Актюбинской области "О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 284 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актобе"" от 12 декабря 2017 года № 246 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5767);
4) Решение маслихата города Актобе Актюбинской области "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по городу Актобе" от 21 декабря 2017 года № 272 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5831);
5) Решение маслихата города Актобе Актюбинской области "О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 284 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актобе"" от 25 июля 2019 года № 460 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6313).

6) Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 шілдедегі №460 "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 284 "Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" 2019 жылғы 22 қарашадағы № 486 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6494 болып тіркелген);
7) Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 "Ақтөбе қаласы бойынша сот шешімімен қоммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы"" 2019 жылғы 22 қарашадағы № 487 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6493 болып тіркелген);
8) Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 284 "Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы"" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 504 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6636 болып тіркелген);
9) Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 284 "Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 616 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7856 болып тіркелген);
10) Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының "Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 "Ақтөбе қаласы бойынша сот шешімімен қоммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" 2021 жылғы 5 наурыздағы № 25 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8089 болып тіркелген).

6) Решение маслихата города Актобе Актюбинской области "О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 25 июля 2019 года № 460 "О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года №284 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актобе"" от 22 ноября 2019 года № 486 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6494);
7) Решение маслихата города Актобе Актюбинской области "О внесении изменения в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2017 года № 272 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по городу Актобе"" от 22 ноября 2019 года № 487 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6493);
8) Решение маслихата города Актобе Актюбинской области "О внесении изменения в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 284 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актобе"" от 25 декабря 2019 года № 504 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6636);
9) Решение маслихата города Актобе Актюбинской области "О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 284 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актобе"" от 22 декабря 2020 года № 616 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7856);
10) Решение маслихата города Актобе Актюбинской области "О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2017 года № 272 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по городу Актобе"" от 5 марта 2021 года № 25 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8089).