Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 544 "2021-2023 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 наурыздағы № 28 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 8178 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 544 "2021-2023 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7908 тіркелген, 2021 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "50 728,0" сандары "51 328,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "47 145,0" сандары "47 745,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "50 728,0" сандары "53 103,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0,0" сандары "- 1 775,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "0,0" сандары "1 775,2" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0,0" сандары "1 775,2" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 544 "Об утверждении бюджета Енбекского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 25 марта 2021 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 марта 2021 года № 8178. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 544 "Об утверждении бюджета Енбекского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7908, опубликованное 6 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "50 728,0" заменить цифрами "51 328,0";
поступления трансфертов – цифры "47 145,0" заменить цифрами "47 745,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "50 728,0" заменить цифрами "53 103,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "0,0" заменить цифрами "- 1 775,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "0,0" заменить цифрами "1 775,2";
используемые остатки бюджетных средств - цифры "0,0" заменить цифрами "1 775,2".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Ғабдолов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 наурыздағы № 28 шешіміне қосымша

3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Мугалжарского районного маслихата
Ж. Ғабдолов
Cекретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение к решению Мугалжарского районного маслихата от 25 марта 2021 года № 28