Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 565 "2021–2023 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 30 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 8218 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 104, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 565 "2021–2023 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7959 тіркелген, 2021 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "66 474" сандары "69 274" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "63 074" сандары "65 874" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "66 474" сандары "69 490,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-216,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – "0" саны "216,2" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"6 800" сандары "9 600" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 565 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 марта 2021 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 апреля 2021 года № 8218. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 565 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2021–2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7959, опубликованное 14 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "66 474" заменить цифрами "69 274";
поступления трансфертов – цифры "63 074" заменить цифрами "65 874";
в подпункте 2):
затраты – цифры "66 474" заменить цифрами "69 490,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "-216,2 тысяч";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "216,2 тысяч";
в пункте 5:
цифры "6 800" заменить цифрами "9 600".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Адилханов
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 30 шешіміне қосымша

3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Темирского
районного маслихата
Б. Адилханов
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 30 марта 2021 года № 30