Көшелерге қайта атау беру туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 қаңтарда № 8020 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 22 қазандағы қорытындысы негізінде, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Көптоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көптоғай ауылдық округінің келесі көшілері қайта аталсын:
Көптоғай ауылындағы:
"Тамдыкөл" көшесін "Әл Фараби" көшесіне;
"Бейбітшілік" көшесін "Абай" көшесіне.
Шұбарши ауылындағы:
"Тәуелсіздік" көшесін "Ишанбай Қарақұлов" көшесіне;
"Достық" көшесін "Шығанақ Берсиев" көшесіне.
2. "Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Ойыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көптоғай ауылдық округінің әкімі Е. Асылбаев

О переименовании улиц
Решение акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 20 января 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 января 2021 года № 8020
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 22 октября 2020 года, с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Коптогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы Коптогайского сельского округа:
в селе Коптогай:
улицу "Тамдыкол" на улицу "Әл-Фараби";
улицу "Бейбитшилик" на улицу "Абай".
в селе Шубарши:
улицу "Тауелсиздик" на улицу "Ишанбай Қарақұлов";
улицу "Достык" на улицу "Шығанақ Берсиев".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсеакимата Уилского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Коптгайского сельского округа Е. Асылбаев