Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 81-364 "Жамбыл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 наурыздағы № 3-14 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 31 наурызда № 5909 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 104-бабының 5-тармағы және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 81-364 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5854 тіркелген, 2021 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 13 079 936 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 708 976 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 17 578 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 25 716 мың теңге;
трансферттер түсiмі 9 327 666 мың теңге;
2) шығындар 13 085 923 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 132 160 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 201 898 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 69 738 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 138 147 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 138 147 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 201 898 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 81-364 "О бюджете Жамбылского района на 2021-2023 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 15 марта 2021 года № 3-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 марта 2021 года № 5909
В соответствии c пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 81-364 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5854, опубликован от 13 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 13 079 936 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 708 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления 17 578 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 25 716 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 327 666 тысяч тенге;
2) затраты 13 085 923 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 132 160 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 201 898 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 69 738 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 138 147 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 138 147 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 201 898 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу 70 745 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 6 994 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы О. Тортаев
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын

погашение займов 70 745 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 6 994 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата О. Тортаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын