Кербұлақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 67-383 "Кербұлақ ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 03-21 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 31 наурызда № 5908 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағының және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 67-383 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5860 тіркелген, 2021 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 10 419 122 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 236 404 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 100 017 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 20 500 мың теңге;
трансферттер түсімі 10 062 201 мың теңге;
2) шығындар 10 443 457 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 102 254 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 153 143 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 50 889 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 67-383 "О бюджете Кербулакского района на 2021-2023 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 17 марта 2021 года № 03-21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 марта 2021 года № 5908
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджете Кербулакского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 67-383 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5860, опубликован 13 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 10 419 122 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 236 404 тысячи тенге;
неналоговые поступления 100 017 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 20 500 тысяч тенге;
поступление трансфертов 10 062 201 тысяча тенге;
2) затраты 10 443 457 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 102 254 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 153 143 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 50 889 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 126 589 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 126 589 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 153 143 мың теңге;
қарыздарды өтеу 50 889 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 24 335 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, ауылшаруашылығы мен қоршаған ортаны қорғау, жер қатынастары, құрылыс, коммуналдық шаруашылық және халыққа қызмет көрсету жөніндегі"тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 126 589 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 126 589 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 153 143 тысячи тенге;
погашение займов 50 889 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 24 335 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, по поддержке малого и среднего предпринимательства, сельскому хозяйству и охране окружающей среды, земельным отношениям, строительству, коммунальному хозяйству и обслуживанию населения".