Көксу ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 17-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 6 желтоқсанда № 25556 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Коксуского района
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 30 ноября 2021 года № 17-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2021 года № 25556
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, маслихат Коксуского района РЕШИЛ:

1. Көксу ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Көксу ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихаты хатшысының
міндетін уақытша атқарушы Г. Байжуманов

1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Коксуского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Коксуского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
секретаря маслихата Коксуского района Г. Байжуманов

Көксу ауданы маслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 17-1 шешіміне 1-қосымша
Көксу ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Көксу ауданы маслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 17-1 шешіміне 2-қосымша
Көксу ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларының түзету коэффиценттері
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларының түзету коэффиценттері
1
2
3
4
1
Балпық би ауылы: 003 кадастрлық кварталы батысы республикалық маңызы бар Алматы-Өскемен автожолымен, шығысы Лабасы ауылдық округінің жерімен шектеледі
I
1,2
2
Балпық би ауылы 004 кадастрлық кварталы шығысы республикалық маңызы бар Алматы-Өскемен автожолымен, батысы Т.Исабаев көшесімен шектеледі
II
1,01
3
Балпық би ауылы 005 кадастрлық кварталы шығысы республикалық маңызы бар Алматы-Өскемен автожолымен, батысы А.Жангелдин көшесімен шектеледі
4
Балпық би ауылы 001кадастрлық кварталы батысы Ш.Уалиханов көшесімен, батысы Т.Исабаев көшесімен шектеледі
III
1,0
5
Балпық би ауылы 002 кадастрлық кварталы батысы республикалық маңызы бар Алматы-Өскемен автожолымен, шығысы Ш.Уалиханов көшесімен
6
Балпық би ауылы 006 кадастрлық кварталы шығысынан басысына Көксу-Текелі темір жолымен шектеледі
7
Мұқыры ауылы 049 кадастрлық кварталы шығысы облыстық маңызы бар Балпық би-Мұқыры автожолымен, батысы Ж.Әбілтаев және Ж.Жабаев көшелерімен шектеледі
8
Мәмбет ауылы 063 кадастрлық кварталы оңтүстігі облыстық мағызы бар Балпық би-Ақтекше автожолымен шығысы, солтүстігі Көксу-Текелі темір жолымен шектеледі
9
Көксу станциясы 026 кадастрлық кварталы шығысы Мұқаншы өзенімен, батысы республикалық маңызы бар Түрксіб темір жолымен шектеледі
IV
0,8
10
Жарлыөзек ауылы 042 кадстрлық кварталы шығысы батысына А.Байжұманов және А.Ерғалиев көшелерімен шектеледі
11
Зылиха Тамшыбай ауылы 016 кадастрлық кварталы шығысы "Еңбекші" ЖШС-нің жерлерімен, батысы облыстық мағызы бар Балпық би-Үштөбе автожолымен шектеледі
12
Мұсабек ауылы 035 кадастрлық кварталы шығысы облыстық мағызы бар Балпық би-Мәулімбай автожолымен, батысы Абай көшесімен шектеледі
13
Еңбекшіқазақ ауылы 059 кадстрлық кварталы шығысы облыстық мағызы бар Балпық би-Ақтекше автожолымен, батысы "Еңбекшіқазақ" өндірістік кооперативінің жерімен шектеледі
14
Теректі ауылы 014 кадастрлық кварталы шығысы облыстық мағызы бар Балпық би-Мәулімбай автожолымен, батысы М.Алмамедов көшесімен шектеледі
15
Ақшатоған ауылы 013 кадастрлық кварталы шығысы Темирязев көшесімен, батысы Мичурин көшесімен шектеледі
16
Алғабас ауылы 075 кадастрлық кварталы шығысы Әубәкір-Бастан көшесі, батысы Б.Оңғаров көшесімен шектеледі
17
Талапты ауылы 068 кадастрлық кварталы шығысынан батысына қарай Ж.Абрахманов, Б.Байжұрынов, Ж.Төлебаев және Абай көшелерімен шектеледі
18
Жамбыл ауылы 056 кадстрлық кварталы оңтүстігі облыстық мағызы бар Балпық би-Жамбыл автожолымен, солтүстігі Ғарышкер көшесімен шектеледі
19
Бесқайнар ауылы 017 кадастрлық кварталы шығысынан бастысына қарай Н.Киялов, Қайнар және Жетісу көшелерімен шектеледі
20

Приложеине 1 к решению маслихата Коксуского района от 30 ноября 2021 года № 17-1
Проект (схема) зонирования земель Коксуского района
Приложеине 2 к решению маслихата Коксуского района от 30 ноября 2021 года № 17-1
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Коксуского района
Границы оценочных зон
Номер зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
2
3
4
1
Село Балпық би кадастровый квартал 003 ограничена с востока землями Лабасинского селького округа, с запада запада автомобильной дорогой республиканского значения Алматы Усть-каменогорск
I
1,2
2
Село Балпық би кадастровый квартал 004 ограничена с востока автомобильной дорогой республиканского значения Алматы Усть-каменогорск, с запада запада улицей Т.Исабаева
II
1,01
3
Село Балпық би кадастровый квартал 005 ограничена с востока автомобильной дорогой республиканского значения Алматы Усть-каменогорск, с запада запада улицей Т.Исабаева
4
Село Балпық би кадастровый квартал 001 ограничена с востока улицей Ш.Уалиханова, с запада улицей Т.Исабаева
III
1,0
5
Село Балпық би кадастровый квартал 002 ограничена с востока автомобильной дорогой республиканского значения Алматы Усть-каменогорск, с запада улицей Т.Исабаева
6
Село Балпық би кадастровый квартал 006 ограниченас востока автомобильной дорогой республиканского значения Алматы Усть-каменогорск, с запада улицей Т.Исабаева
7
Село Мукры кадастровый квартал 049 ограничена с востока автомобильной дорогой областного значения Балпык би-Мукры, с запада улицами Ж.Абильтаева и Ж.Жабаева
8
Село Мамбет кадастровый квартал 063 ограничена с юга автомобильной дорогой областного значения Балпык би-Актекше, с севера железной дорогой Коксу-Текели
9
Станция Коксу кадастровый квартал 026 ограничена с востока речкой Муканчи, с запада железной дорогой республиканского значения Турксиб
IV
0,8
10
Село Жарлыозек кадастровый квартал 042 ограничена с востока на запад улицами А.Байжуманова и А.Ергалиева
11
Село Зылихи Тамшыбай кадастровый квартал 016 ограничена с востока землями ТОО "Енбекши", с запада автомобильной дорогой областного значения Балпык би-Уштобе
12
Село Мусабек кадастровый квартал 035 ограничена с востока автомобильной дорогой областного значения Балпык би-Уштобе, с запада улицей Абая
13
Село Енбекшиказах кадастровый квартал 059 ограничена с востока автомобильной дорогой областного значения Балпык би-Актекше с запада землями ПК "Енбекшиказах"
14
Село Теректы кадастровый квартал 014 ограничена с востока автомобильной дорогой областного значения Балпык би-Маулимбай, с запада улицей М.Алмамедова
15
Село Акшатоган кадастровый квартал 013 ограничена с востока улицей Темирязева, с запада улицей Мичурина
16
Село Алгабас кадастровый квартал 075 ограничена с востока улицей Айбакир-Бастан, с запада улицей Б.Онгарова
17
Село Талапты кадастровый квартал 068 ограничена с востока на запад улицами Ж.Абдрахманова, Б.Байжурынова, Ж.Толебаева и Абая
18
Село Жамбыл кадастровый квартал 056 ограничена с юга автомобильной дорогой областного значения Балпык би-Жамбыл, с севера улицей Гарышкер
19
Село Бескайнар кадастровый квартал 017 ограничена с востока на запад улицами Н.Киялова, Кайнар и Жетысу
20

Қазақстанның 10-жылдық ауылы 050 кадастрлық кварталы М.Ғабдуллин, Ә.Оспанов, Қ.Сәтбаев, С.Нұрманбетов және І.Жансүгіров көшелерімен шектеледі
V
0,7
21
Ақтекше ауылы 071 кадастрлық кварталы шығысы С.Сүгіров көшесі, батысы О.Жандосов көшесімен шектеледі
22
Айнабұлақ станциясы 079 кадастрлық кварталы оңтүстіктен солтүстікке қарай республикалық маңызы бар Түрксіб темір жолымен шектеледі
23
Жетіжал ауылы 031 кадастрлық кварталы шығысынан облыстық мағызы бар Балпық би-Үштөбе автожолымен, батысынан Абай көшесімен шектеледі
24
Мұқаншы ауылы 044 кадастрлық кварталы оңтүстіктен солтүстікке қарай Н.Алдабекргенов және Ж.Жабаев көшелерімен шектеледі
25
Кенарал ауылы 018 кадастрлық кварталы С.Қырықбаева және Бірлік көшелерімен шектеледі
26
Қызылтоған ауылы 076 кадастрлық кварталы шығысы Нұрахмет көшесімен, батысы республикалық маңызы бар Алматы-Өскемен автожолымен шектеледі
VI
0,6
27
Мәулімбай ауылы 036 кадстрлық кварталы К.Сатқынбаева, Х.Шүмекбаев және С.Оңалбаев көшелерімен шектеледі
28
Бозтоған ауылы 043 кадастрлық кварталы шығыстан батысқа қарай Б.Құндақбаева және Қ.Жапсарбаев көшелерімен шектеледі
29
Қаратал ауылы 019 кадастрлық кварталы Садовая және Набережная көшелерімен шектеледі
30
Көкбастау ауылы 072 кадстрлық кварталы шығысы Н.Қойшыбаев көшесі, батысы Шаған көшесімен шектеледі
31
Мұқаншы ауылы 025 кадстрлық кварталы шығысынан С.Сейфуллин көшесі, батысы Мұқаншы өзенімен шектеледі
32
Нәдірізбек ауылы 023 кадастрлық кварталы Қ.Алкенов, Агибаев және Өндірі көшелерімен шектеледі
33
Бақша станциясы 039 кадастрлық кварталы оңтүстіктен солтүстікке қарай республикалық маңызы бар Түрксіб темір жолымен шектеледі
VII
0,5
34
Көпір разъезді 040 кадастрлық кварталы оңтүстіктен солтүстікке қарай республикалық маңызы бар Түрксіб темір жолымен шектеледі
35
ПЧ-45 Қосшар ауылы 080 кадастрлық кварталы оңтүстіктен солтүстікке қарай республикалық маңызы бар Түрксіб темір жолымен шектеледі
36
Қазақстанның 50-жылдық ауылы 022 І.Жансүгіров, Абай, Д.Нұрпейісова және Қ.Жапсарбаев көшелерімен шектеледі
37
Быжы станциясы 007 кадастрлық кварталы оңтүстіктен солтүстікке қарай республикалық маңызы бар Түрксіб темір жолымен шектеледі
38
Тауарасы разъезді 081 кадастрлық кварталы оңтүстіктен солтүстікке қарай республикалық маңызы бар Түрксіб темір жолымен шектеледі
39
Мойынқұм станциясы 037 кадастрлық кварталы оңтүстіктен солтүстікке қарай республикалық маңызы бар Түрксіб темір жолымен шектеледі

Село 10-лет Казахстана кадастровый квартал 050 ограничена улицами М.Габдуллина, А.Оспанова, К.Сатбаева, С.Нурманбетова и И.Жансугурова
V
0,7
21
Село Актекше кадастровый квартал 071 ограничена с востока улицей С.Сугурова, с запада улицей О.Жандосова
22
Станция Айнабулак кадастровый квартал 079 ограничена с юга на север железной дорогой республиканского значения Турксиб
23
Село Жетыжал кадастровый квартал 031 ограничена с востока автомобильной дорогой областного значения Балпык би-Уштобе, с запада улицей Абая
24
Село Муканчи кадастровый квартал 044 ограничена с юга на север улицами Н.Алдабергенова и Ж.Жабаева
25
Село Кенарал кадастровый квартал 018 ограничена улицами С.Кырыкбаева и Бирлик
26
Село Кызылтоган кадастровый квартал 076 ограничена с востока улицей Нурахмет, с запада автомобильной дорогой республиканского значения Алматы Усть-каменогорск
VI
0,6
27
Село Мулимбай кадастровый квартал 036 ограничена улицами К.Саткынбаева, Х.Шумекбаева и С.Оналбаева
28
Село Бозтоган кадастровый квартал 043 ограничена с востока на запад улицами Б.Кундакпаевой и К.Жапсарбаева
29
Село Каратал кадастровый квартал 019 ограничена улицами Садовая и Набережная
30
Село Кокбастау кадастровый квартал 072 ограничена с вотстока улицей Н.Койшибаева, с запада улицей Шаган
31
Село Муканчи кадастровый квартал 025 ограничена с вотстока улицей С.Сейфуллина, с запада речкой Муканчи
32
Село Надризбек кадастровый квартал 023 ограничена улицами К.Алькенова, Агибаева и Ондирис
33
Станция Бакча кадастровый квартал 039 ограничена с юга на север железной дорогой республиканского значения Турксиб
VII
0,5
34
Разъезд Копр кадастровый квартал 040 ограничена с юга на север железной дорогой республиканского значения Турксиб
35
ПЧ-45 Косшар кадастровый квартал 080 ограничена с юга на север железной дорогой республиканского значения Турксиб
36
Село 50- лет Казахстана кадастровый квартал 022 ограничена улицами И.Жансугурова, Абая, Д.Нурпеисовой и К.Жапсарбаева
37
Станция Биже кадастровый квартал 007 ограничена с юга на север железной дорогой республиканского значения Турксиб
38
разъезді Тауарасы кадастровый квартал 081 ограничена с юга на север железной дорогой республиканского значения Турксиб
39
Станция Мойынкум кадастровый квартал 037 ограничена с юга на север железной дорогой республиканского значения Турксиб