Панфилов ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 3 қарашадағы № 680 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 11 қарашада № 25105 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 27 қазандағы № 388 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 27.10.2022 № 388 қаулысымен (2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Панфиловского района
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 3 ноября 2021 года № 680. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 ноября 2021 года № 25105. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района области Жетісу от 27 октября 2022 года № 388
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района области Жетісу от 27.10.2022 № 388 (вводится в действие с 1 января 2023 года).

Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 3-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Панфилов ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.

Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Панфиловского района.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Панфилов ауданы әкімінің орынбасары Ш. Курбановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов ауданының әкімі Т. Умралиев
Панфилов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 3 қарашадағы № 680 қаулысымен бекітілген
Панфилов ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
Жаркент қаласы
1

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Панфиловского района Курбанова Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким Панфиловского района Т. Умралиев
Утверждены постановлением акимата Панфиловского района от 3 ноября 2021 года № 680
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Панфиловского района
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
Город Жаркент
1