Бірлік ауылдық округінің Нәдек ауылындағы көшесін қайта атау туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы Бірлік ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 31 наурыздағы № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 5 сәуірде № 5921 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бірлік ауылдық округінің Нәдек ауылы халқының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 08 қазандағы Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Панфилов ауданы Бірлік ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бірлік ауылдық округінің Нәдек ауылындағы "№ 2" көшесі "Шапағат" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Бірлік ауылдық округінің әкімі Р. Аульбеков

О переименовании улицы в селе Надек Бирликского сельского округа
Решение акима Бирликского сельского округа Панфиловского района Алматинской области от 31 марта 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 апреля 2021 года № 5921
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Надек Бирликского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 08 октября 2019 года, аким Бирликского сельского округа Панфиловского района РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Надек Бирликского сельского округа улицу "№ 2" в улицу "Шапағат".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бирликского сельского округа Р. Аульбеков