Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 47-157 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 21 қаңтарда № 5884 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 14-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 115 149 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 35 607 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 79 542 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 138 649 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 23 500 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23 500 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 23 500 мың теңге;
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 21-73 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021-2023 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 52 215 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15 234 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 36 981 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 56 817 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 602 мың теңге;

О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2021-2023 годы
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 13 января 2021 года № 47-157. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 января 2021 года № 5884.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 14 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 115 149 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 35 607 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 79 542 тысячи тенге, в том числе:
2) затраты 138 649 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 23 500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23 500 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 23 500 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2021 № 21-73 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 52 215 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 15 234 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 36 981 тысяча тенге, в том числе:
2) затраты 56 817 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 602 тысячи тенге;

Ескерту. 12 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 21-73 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін

Сноска. Пункт 12 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2021 № 21-73 (вводится в действие с 01.01.2021).
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

14. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының
сессия төрағасы С. Саниязов
Кеген аудандық маслихаттың
хатшысы Н. Советов
Кеген аудандық маслхатының 2021 жылғы 13 қаңтарындағы № 47-157 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 21-73 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата С. Саниязов
Секретарь Кегенского районного
Маслихата Н. Советов
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от "13" января 2021 года № 46-154
Бюджет Кегенского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2021 № 21-73 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Кеген аудандық маслхатының 2021 жылғы 13 қаңтарындағы № 47-157 шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 4 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 21-73 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению Кегенского районного маслихата от "13" января 2021 года № 46-154
Бюджет Жаланашского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2021 № 21-73 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы