"Жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 15 шілдедегі № 2107 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 1547 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 сәуірде № 4950 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына және "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-бабына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 15 шілдедегі №2107 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4685 болып тіркелген, электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 20 шілдесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
мына:
"жол ақысын электрондық жол жүру картасы арқылы қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде барлық жолаушылар үшін – 65 (алпыс бес) теңге, мектеп оқушыларына (1-11 сынып) – 30 (отыз) теңге;"
деген жолдар тиісінше жаңа редакция жазылсын:
"жол ақысын электрондық жол жүру картасы арқылы қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде барлық жолаушылар үшін – 85 (сексен бес) теңге, мектеп оқушыларына (1-11 сынып) – 40 (қырық) теңге;".
2. "Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын жай-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Тараз қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары А.Есеналиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының әкімі Е. Жилкибаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы
_________ Б.Күлекеев
"____" ________ 2021 жыл

О внесении изменения в постановление акимата города Тараз от 15 июля 2020 года № 2107 "Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях"
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 20 апреля 2021 года № 1547. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 апреля 2021 года № 4950
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменение в постановление акимата города Тараз от 15 июля 2020 года № 2107 "Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4685, опубликовано 20 июля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
эти строки:
"при оплате без наличными деньгами посредством электронной проездной карты за проезд для всех пассажиров – 65 (шестьдесят пять) тенге, для учащихся школ (1-11 классы) – 30 (тридцать) тенге;"
изложить в новой редакции:
"при оплате без наличными деньгами посредством электронной проездной карты за проезд для всех пассажиров – 85 (восемьдесят пять) тенге, для учащихся школ (1-11 классы) – 40 (сорок) тенге;".
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Тараз;
3) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз А.Есеналиева.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Тараз Е. Жилкибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Таразского
городского маслихата
_________ Б.Кулекеев
"____" ________ 2021 года