Байзақ аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қазандағы № 15-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 қарашада № 25176 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Байзақ аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 23 қазандағы № 19-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3564 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Б. Акбаев

О признании утратившим силу решения Байзакского районного маслихата
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 29 октября 2021 года № 15-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 ноября 2021 года № 25176
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Байзакского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившим в коммунальную собственность" от 23 октября 2017 года № 19-6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3564).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Байзакского
районного маслихата Б. Акбаев