"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 87-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 5-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 4958 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 87-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4874 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2021 жылдың 5 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13 468 736" сандары "13 505 784" сандарымен ауыстырылсын;
"1 616 035" сандары "1 658 705" сандарымен ауыстырылсын;
"11 820 483" сандары "11 814 861" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"13 468 736" сандары "13 639 808" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"- 31 009" сандары "- 165 033" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"31 009" сандары "165 033" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 87-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 20 апреля 2021 года № 5-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 апреля 2021 года № 4958
В соответствии с пунктом 5 статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 87-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4874, опубликовано 5 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 468 736" заменить цифрами "13 505 784";
цифры "1 616 035" заменить цифрами "1 658 705";
цифры "11 820 483" заменить цифрами "11 814 861";
в подпункте 2):
цифры "13 468 736" заменить цифрами "13 639 808";
в подпункте 5):
цифры "-31 009" заменить цифрами "-165 033";
в подпункте 6):
цифры "31 009" заменить цифрами "165 033";

"0" саны "134 024" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Кулбаев
Сарысу аудандық
мәслихат хатшысы А. Сейналиев
Сарысу аудандық мәслихатының

цифры "0" заменить цифрами "134 024".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Сарысуского
районного маслихата Е. Кулбаев
Секретарь Сарысуского
районного маслихата А. Сейналиев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного

2070
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2070
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
2070
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2010147
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
840226
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
840226
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1111834
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
859900
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12685
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5700
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42917
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4199
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
60891
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
68015
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57527
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58087
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28064
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3271
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17992
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
170
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8590
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1745667
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1426717
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1426717
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инпециясы бөлімі
1500
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын үйымдастыру
1000
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау

2070
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2070
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
2070
06
Социальная помошь и социальное обеспечение
2010147
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
840226
005
Государственная адресная социальная помощь
840226
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1111834
002
Программа занятости
859900
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12685
006
Оказание жилищной помощи
5700
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42917
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4199
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
60891
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
68015
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57527
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58087
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28064
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3271
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
17992
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
170
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
8590
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1745667
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1426717
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1426717
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1500
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов

35240
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
35791
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инпециясы бөлімі
24983
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
24983
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9039
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
7039
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инпециясы бөлімі
1769
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
17692
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
58349
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15656
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15656
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13191
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13191
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29502
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
29502
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18893
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18893
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
18893
12
Көлік және коммуникация
95328
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инпециясы бөлімі
88028
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5580
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
82448
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инпециясы бөлімі
7300
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
7300
13
Басқалар
104774
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инпециясы бөлімі
46814
043
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту

35240
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
35791
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24983
019
Развитие теплоэнергетической системы
24983
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9039
036
Развитие газотранспортной системы
7039
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1769
036
Развитие газотранспортной системы
1769
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
58349
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15656
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15656
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13191
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13191
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
29502
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29502
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18893
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18893
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
18893
12
Транспорт и коммуникации
95328
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
88028
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5580
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
82448
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7300
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
7300
13
Прочие
104774
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46814
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года