Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 2 қарашадағы № 79/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қарашада № 25016 болып тіркелді
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 бұйрығымен бекітілген Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11245 болып тіркелген) Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерлері 90 күнтізбелік күнге бекітілсін:
күнбағыс майы, бір литр – 729 теңге;
ақ қауданды қырыққабат, бір килограмм – 108 теңге;
басты пияз, бір килограмм – 108 теңге;
асханалық сәбіз, бір килограмм – 227 теңге;
картоп, бір килограмм – 114 теңге;
ақ қант – құмшекер, бір килограмм – 267 теңге.
2. "Қарағанды облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Шайдаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек

Об утверждении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары
Постановление акимата Карагандинской области от 2 ноября 2021 года № 79/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 ноября 2021 года № 25016
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности" и Правилами установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11245) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размер предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары на 90 календарных дней:
масло подсолнечное, один литр - 729 тенге;
капуста белокочанная, один килограмм – 108 тенге;
лук репчатый, один килограмм – 108 тенге;
морковь столовая, один килограмм – 227 тенге;
картофель, один килограмм – 114 тенге;
сахар белый – сахар-песок, один килограмм – 267 тенге.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства Карагандинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карагандинской области Шайдарова С.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек