Жергілікті ауқымда техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімінің 2021 жылғы 1 наурыздағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 наурызда № 6220 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына және 50 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, Жезқазған қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі комиссия отырысының 2021 жылғы 01 ақпандағы №1 хаттамасы негізінде, Жезқазған қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Авариялық жағдайдың туындау қаупіне байланысты, адам өліміне әкеп соқтыруы мүмкін Жезқазған қаласының Абай көшесіндегі №53, 55, 57, 59, 63, 69 көп пәтерлі үйлерде, Байқоңыров көшесіндегі №22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 48, 50 көп пәтерлі үйлерде, Омаров көшесі, №30 көп пәтерлі үйде, Некрасов көшесі, №13 көп пәтерлі үйде, Бейбітшілік көшесі, №3 көп пәтерлі үйде, Алашахан көшесі, №24 (4-кіреберіс) көп пәтерлі үйде, Жеңіс көшесі, №11 көп пәтерлі үйде, Шевченко көшесі, 23 (1-ші кіреберіс) көп пәтерлі үйде, Железнодорожная көшесі, №19 көп пәтерлі үйде жергілікті ауқымда техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары Қайрат Мұратбекұлы Бапанов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі К. Абсаттаров

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Жезказган Карагандинской области от 1 марта 2021 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 марта 2021 года № 6220
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", на основании протокола №1 заседания комиссии города Жезказган по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 01 февраля 2021 года, аким города Жезказган РЕШИЛ:
1. В связи с возможной угрозой возникновения аварийной ситуации, которая может повлечь за собой человеческие жертвы в многоквартирных домах №53, 55, 57, 59, 63, 69 по улице Абая, в многоквартирных домах №22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 48, 50 по улице Байконурова, в многоквартирном доме №30 по улице Омарова, в многоквартирном доме №13 по улице Некрасова, в многоквартирном доме №3 по улице Мира, в многоквартирном доме №24 (4-й подъезд) по улице Алашахана, в многоквартирном доме №11 по улице Жеңіс, в многоквартирном доме №23 (1-й подъезд) по улице Шевченко, в многоквартирном доме №19 по улице Железнодорожная города Жезказган, объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Жезказган Бапанова Кайрата Муратбековича.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган К. Абсаттаров