Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 27/6 "Жер салығының ставкаларын төмендету немесе жоғарылату туралы және салық салу мақсаты үшін Теміртау қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 14/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 желтоқсанда № 25666 болып тіркелді
Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 27/6 "Жер салығының ставкаларын төмендету немесе жоғарылату туралы және салық салу мақсаты үшін Теміртау қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Теміртау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Теміртау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение Темиртауского городского маслихата от 26 июня 2018 года № 27/6 "О понижении или повышении ставок земельного налога и об утверждении схемы зонирования земель города Темиртау для целей налогообложения"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2021 года № 14/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2021 года № 25666
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата от 26 июня 2018 года № 27/6 "О понижении или повышении ставок земельного налога и об утверждении схемы зонирования земель города Темиртау для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4873), следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Темиртау и повышении ставок земельного налога";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Темиртау согласно приложению 1 к настоящему решению.";

1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Теміртау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасының (схемасының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелерінен жер салығы мөлшерлемелері арттырылсын.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.".
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ломакин
Теміртау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 30 қарашадағы
№ 14/4 Шешіміне 1 қосымша
Теміртау қаласының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
ШАРТТЫ БЕЛГІЛЕР
Теміртау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 30 қарашадағы
№ 14/4 Шешіміне 2 қосымша
Теміртау қаласының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) негізінде жер салығының базалық ставкаларынан жер салығының ставкалары арттыру
Жер көлемі
Аумақ нөмірі
жер салығының ставкалары арттыру %
1
I

дополнить пунктом 1-1:
"1-1. Повысить ставки земельного налога от базовых ставок земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель города Темиртау согласно приложению 2 к настоящему решению.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата А. Ломакин
Приложение 1 к решению
Темиртауского городского маслихата
от 30 ноября 2021 года
№ 14/4
Проект (схема) зонирования земель города Темиртау
УСЛОВНЫЕ ОБОЗНАЧЕНИЯ
Приложение 2 к решению
Темиртауского городского маслихата
от 30 ноября 2021 года
№ 14/4
Повышение ставок земельного налога от базовых ставок земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель города Темиртау
Зона расположения земель
Номер зоны
% повышения ставок земельного налога
1
I