Балқаш қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 18/159 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен деп танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 қазандағы № 8/62 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қарашада № 25045 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Балқаш қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен деп танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 30 наурыздағы № 18/159 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4719 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов

О признании утратившим силу решения Балхашского городского маслихата от 30 марта 2018 года № 18/159 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27 октября 2021 года № 8/62. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2021 года № 25045
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Балхашского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 30 марта 2018 года № 18/159 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4719).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов