Шахтинск қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 1 қазандағы № 52/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 қазанда № 24689 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шахтинск қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2019 жылғы 11 қарашадағы № 46/01 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын Шахтинск қаласының білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5527 тіркелген);
2) 2019 жылғы 28 қарашадағы № 49/04 "Шахтинск қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына балаларды қабылдау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5547 тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі А. Халтонов

О признании утратившими силу постановлений акимата города Шахтинска
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 1 октября 2021 года № 52/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 октября 2021 года № 24689
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Шахтинска:
1) от 11 ноября 2019 года № 46/01 "Об утверждении Правил приема на обучение в организации образования города Шахтинска, реализующие общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего, общего среднего образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5527);
2) от 28 ноября 2019 года № 49/04 "Об утверждении Правил приема детей в дошкольные организации образования города Шахтинска" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5547).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска А. Халтонов