Бұқар жырау ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қарашада № 25245 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510 бабының 1 тармағына сәйкес, Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, повышении ставок земельного налога Бухар-Жырауского района
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 11 ноября 2021 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2021 года № 25245
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), маслихат района Бухар-Жырауского района РЕШИЛ: