Қарқаралы ауданы әкімінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 2 "Төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2021 жылғы 16 қарашадағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қарашада № 25271 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы әкімінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 2 "Төтенше жағдай жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5322 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Аудан әкімі Э. Дюсетаев

О признании утратившим силу решения акима Каркаралинского района от 4 мая 2019 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации"
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 16 ноября 2021 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2021 года № 25271
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Каркаралинского района от 4 мая 2019 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5322).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого офицального опубликования.
Аким района Э. Дюсетаев