Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы LXI сессиясының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" № 513 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 24 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 6261 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы LXI сессияның "2021-2023 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" № 513 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6149 болып тіркелген, 2021 жылғы 16 қаңтардағы "Нұра" № 2 (5702) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2021 жылдың 14 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135 675 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 470 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 117 205 мың теңге;
2) шығындар – 143 859 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 8 184 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 184 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 184 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Мұзбел ауылы бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 297 053 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 053 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение LXI сессии Нуринского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 513 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 12 марта 2021 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 марта 2021 года № 6261
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LXI сессии Нуринского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 513 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6149, опубликовано в газете "Нұра" от 16 января 2021 года № 2 (5702), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2021 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 675 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 470 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 117 205 тысяч тенге;
2) затраты – 143 859 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 8 184 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 184 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 184 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет села Мұзбел на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 297 053 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 053 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;