Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы LXI сессиясының "2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 512 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 23 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 6262 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы LXI сессиясының "2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 512 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6148 болып тіркелген, 2021 жылғы 16 қаңтардағы № 2 (5702) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2021 жылдың 12 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 003 110 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 262 566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46 830 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 885 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 6 684 829 мың теңге;
2) шығындар – 8 289 656 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55 539 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 96 261 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40 722 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 342 085 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 342 085 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 96 261 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 40 722 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 286 546 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
сессия төрағасы К. Жунусбеков
Нұра аудандық мәслихатының хатшысы Т. Оспанов
Нұра аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение LXI сессии Нуринского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 512 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 12 марта 2021 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 марта 2021 года № 6262
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LXI сессии Нуринского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 512 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6148, опубликовано в газете "Нұра" от 16 января 2021 года № 2 (5702), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2021 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 003 110 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 262 566 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46 830 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 885 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 684 829 тысяч тенге;
2) затраты – 8 289 656 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 539 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 96 261 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40 722 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 342 085 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 342 085 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 96 261 тысяч тенге;
погашение займов – 40 722 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 286 546 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
председатель сессии К. Жунусбеков
Секретарь Нуринского районного маслихата Т. Оспанов
Приложение 1 к решению
Нуринского районного
маслихата