Шет аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 9/108 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қаңтарда № 26333 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Шет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/142 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4520 болып тіркелген);
2) "Шет ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 26/239 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5098 болып тіркелген);
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Тулеукулов

О признании утратившими силу некоторых решений Шетского районного маслихата
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 27 декабря 2021 года № 9/108. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2022 года № 26333
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Шетского районного маслихата:
1) "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 21 декабря 2017 года № 18/142 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4520);
2) "Об утверждении регламента собрания местного сообщества по Шетскому району" от 20 декабря 2018 года № 26/239 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5098);
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Б. Тулеукулов