Белкөл кентінің көшесін қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Белкөл кенті әкімінің 2021 жылғы 19 ақпандағы N 6 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 ақпанда N 8161 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы №3 қорытындысына сәйкес Белкөл кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласы, Белкөл кентіндегі 3-линия көшесін "Айкөпеш Мәлікаждар" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
кент әкімі А. Ибраимов

О переименовании улицы поселка Белкуль
Решение акима поселка Белкуль города Кызылорда Кызылординской области от 19 февраля 2021 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 февраля 2021 года № 8161
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года №3 аким поселка Белкуль РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу 3-линия в поселке Белкуль города Кызылорда именем "Айкөпеш Мәлікаждар".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка А. Ибраимов