Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 тамыздағы № 151 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 тамызда № 23949 болып тіркелді
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Жалағаш ауданы әкімі аппаратының құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі осы қаулының көшірмесін кент, ауылдық округ әкімдеріне мәлімет үшін жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жалағаш ауданы әкімінің аппараты басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі А. Шаменов
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 10 тамыздағы № 151
қаулысына қосымша
Жалағаш ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. “Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 10 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5334 болып тіркелген).
2. “Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 10 қаулысына өзгеріс енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 101 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5882 болып тіркелген).
3. “Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі № 191 қаулысымен бекітілген Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5975 болып тіркелген).
4. “Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 10 қаулысына өзгеріс енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 254 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6497 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жалагашского района
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 10 августа 2021 года № 151. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2021 года № 23949
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан “О правовых актах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жалагашского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отделу документационного обеспечения аппарата акима Жалагашского района обеспечить направление копии настоящего постановления акимам поселка, сельских округов для сведения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Жалагашского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района А. Шаменов
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 10 августа 2021 года № 151
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Жалагашского района
1. Постановление акимата Жалагашского района от 22 января 2016 года № 10 “О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями” (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5334).
2. Постановление акимата Жалагашского района от 29 мая 2017 года № 101 “О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 22 января 2016 года № 10 “О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встречи с избирателями” (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5882).
3. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые постановления акимата Жалагашского района, утвержденных постановлением акимата Жалагашского района от 14 сентября 2017 года №191 “О внесении изменений в некоторые постановления акимата Жалагашского района” (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5975).
4. Постановление акимата Жалагашского района от 2 ноября 2018 года № 254 “О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 22 января 2016 года №10 “О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями” (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6497).