"Жалағаш ауданы бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 4-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-16 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қаңтарда № 26330 болып тіркелді
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жалағаш аудандық мәслихатының "Жалағаш ауданы бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 29 маусымдағы № 4-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5571 болып тіркелген) өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8, 11-баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
3-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы Г. Курманбаева

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 29 июня 2016 года № 4-6 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по Жалагашскому району"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 13-16. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2021 года № 26330
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по Жалагашскому району" от 29 июня 2016 года № 4-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5571) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпункта 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 3 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Cекретарь Жалагашского районного маслихата Г. Курманбаева