Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 13 қыркүйектегі № 469 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 қыркүйекте № 24437 болып тіркелді
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 97-бабының 1-тармағына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Жаңақорған ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Жаңақорған ауданының әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рустемов
Жаңақорған ауданының әкімдігі

Об установлении размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 13 сентября 2021 года № 469. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2021 года № 24437
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жанакорганского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Жанакорганского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Р. Рустемов
приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района

2021 жылғы 13 қыркүйектегі № 469
қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайдың мекен жайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері (теңге)
1
Жаңақорған кенті, Саяжай шағын ауданы, Саяжай көшесі № 1 үй, 1 пәтер
112 теңге 5 тиын
2
Жаңақорған кенті, Саяжай шағын ауданы, Саяжай көшесі № 1 үй, 2 пәтер
112 теңге 5 тиын
3
Жаңақорған кенті, Саяжай шағын ауданы, Саяжай көшесі № 1 үй, 3 пәтер

от 13 сентября 2021 года № 469
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Адрес жилища из государственного жилищного фонда
Размер платы за один квадратный метр в месяц (тенге)
1
поселок Жанакорган, микрорайон Саяжай, улица Саяжай дом № 1, квартира 1
112 тенге 5 тиын
2
поселок Жанакорган, микрорайон Саяжай, улица Саяжай дом № 1, квартира 2
112 тенге 5 тиын
3
поселок Жанакорган, микрорайон Саяжай, улица Саяжай дом № 1, квартира 3