Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Шалқия кенті әкімінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 150 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 сәуірде № 8280 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 3 қорытындысына сәйкес Шалқия кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы, Шалқия кентінің атауы жоқ көшесіне "Төребек Сапарбаев" есімі берілсін.
2. Жаңақорған ауданы, Шалқия кенті, Құттықожа ауылының атауы жоқ көшесіне "Қойшыбай Жармұхамедов" есімі берілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқия кентінің әкімі А. Сабырханов

О присвоении наименования улице
Решение акима поселка Шалхия Жанакорганского района Кызылординской области от 5 апреля 2021 года № 150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 апреля 2021 года № 8280
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года № 3 аким поселка Шалхия РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице поселка Шалхия Жанакорганского района имя "Төребек Сапарбаев".
2. Присвоить безымянной улице села Куттыкожа поселка Шалхия Жанакорганского района имя "Қойшыбай Жармұхамедов".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Шалхия А. Сабырханов