Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Қыркеңсе ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 9 наурыздағы № 44 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 10 наурызда № 8179 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы №3 қорытындысына сәйкес Жаңақорған ауданы Қыркеңсе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қыркеңсе ауылдық округі, Әбдіғаппар ауылындағы атауы жоқ көшеге "Оразбек Жұмаділлаев" есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Т. Абдраимов

О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Кыркенсе Жанакорганского района Кызылординской области от 9 марта 2021 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 марта 2021 года № 8179
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года №3, аким сельского округа Кыркенсе Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Абдигаппар сельского округа Кыркенсе имя "Оразбек Жұмаділлаев".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Т. Абдраимов