Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңарық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 73 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 сәуірде № 8279 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 3 қорытындысына сәйкес, Жаңақорған ауданы Жаңарық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы, Жаңарық ауылдық округі, Жаңарық ауылындағы "Ауыл жылы" көшесі "Әмет Әбсадықов" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі А. Тұрғанбаев

О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Жанарык Жанакорганского района Кызылординской области от 5 апреля 2021 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 апреля 2021 года № 8279
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года № 3, аким сельсого округа Жанарык Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Ауыл жылы" на улицу "Әмет Әбсадықов" в селе Жанарык, сельского округа Жанарык Жанакорганского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Тұрғанбаев