Қарақия ауданының Боcтан ауылдық округінің жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы), бағалау аумақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 мамырдағы № 4/30 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 мамырда № 4531 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 27.12.2021 № 11/112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Жер кодексі және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Боcтан ауылдық округі бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 30.06.2022 № 16/157 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Боcтан ауылдық округінің бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері бекітілсін.
Ескерту. 2 тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 30.06.2022 № 16/157 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Атшыбаев
Қарақия аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
2021 жылғы 04 мамырдағы
№ 4/30 шешіміне
1 қосымша
Боcтан ауылдық округі бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарақия аудандық мәслихатының
2021 жылғы 04 мамырдағы
№ 4/30 шешіміне
2 қосымша
Боcтан ауылдық округі бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 27.12.2021 № 11/112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аумақтардың №
Бағалау аумақтарының шекараларының сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
І
Бірінші аймақ - селитебтік, бұл жерде жеке құрылыстар, негізгі әкімшілік ғимараттар, жалпы білім беретін мектеп, спорт мектебі, Мәдениет үйі, Байланыс үйі, кітапхана, емхана, аурухана, мешіт, базар, шағын дүкендердің жеке желісі, кафелер, мейрамханалар шоғырланған.
1,5
ІІ
Өнеркәсiп, көлiк және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерлер.
1,3
ІІІ
Босалқы аймақ.
1,0

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельского округа Бостан Каракиянского района
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 4 мая 2021 года № 4/30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 мая 2021 года № 4531.
Сноска. Заголовок - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 27.12.2021 № 11/112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель по сельскому округу Бостан согласно приложению 1 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 30.06.2022 № 16/157 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельского округа Бостан согласно приложению 2 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 30.06.2022 № 16/157 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Атшыбаев
Секретарь Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай
Приложение 1
к решению Каракиянского
районного маслихата
от 04 мая 2021 года № 4/30
Проект (схема) зонирования земель по сельскому округу Бостан
Приложение 2
к решению Каракиянского
районного маслихата
от 04 мая 2021 года № 4/30
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по сельскому округу Бостан
Сноска. Приложение 2 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 27.12.2021 № 11/112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ зон
Описание границ оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
І
Первая зона - селитебная, где сосредоточены частные строения, основные административные здания, общеобразовательная школа, спортивная школа, дом культуры, дом связи, библиотека, поликлиника, больница, мечеть, рынок, частная сеть небольших магазинов, кафе, рестораны.
1,5
ІІ
Земли промышленности, транспорта и иного несельскохозяйственного назначения
1,3
ІІІ
Резервная зона.
1,0