Маңғыстау ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 175 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 4425 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Мангистауского района
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 13 января 2021 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 января 2021 года № 4425.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. "Маңғыстау аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (М.Сарбалаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Маңғыстау ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Мангистауского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Мангистауский районный отдел земельных отношений" (Сарбалаев М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауского района.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау ауданы әкімінің орынбасары А.Аққұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданының әкімі Т. Кушмаганбетов
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 13 қаңтардағы
№ 175 қаулысына қосымша
Маңғыстау ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауского района Аккулова А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Мангистауского района Т. Кушмаганбетов
Приложение к постановлению
акимата Мангистауского района
от 13 января 2021 года
№ 175
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Мангистауского района