Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы №69 "Сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 180 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 қаңтарда № 4437 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 24 бабының 6 тармағына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 05-10-911 ақпараттық хатының жане 2020 жылғы 28 тамыздағы № 05-14-1383 ұсынысының негізінде, Маңғыстау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 69 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2663 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар берілсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. "Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және уәкілетті мемлекеттік органның интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.";
көрсетілген қаулының 1 және 2 қосымшалары осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Шарқатбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Маңғыстау ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауского района от 20 марта 2015 года № 69 "О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов"
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 19 января 2021 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 января 2021 года № 4437
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 6 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 20 мая 2020 года № 05-10-911 и представления от 28 августа 2020 № 05-14-1383, акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауского района от 20 марта 2015 года № 69 "О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2663, опубликовано 16 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Предоставить помещения кандидатам на договорной основе для встречи с избирателями в период выборов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Государственному учреждению "Аппарат акима Мангистауского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе уполномоченного государственного органа.";
приложения 1 и 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мангистауского района" (руководитель аппарата Ж.Шаркатбаева) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауского района.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау ауданы әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданының әкімі Т. Кушмаганбетов
Маңғыстау ауданы
әкімдігінің қаулысына
1 қосымша
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 69 қаулысына 1 қосымша
Сайлаулар кезінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Сайлаулар кезінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Мекен-жайы, байланыс телефондары
1
Шетпе ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аудандық мәдениет үйі ғимараты.
Шетпе ауылы, 8 (72931) 21457
2
Ақтөбе ауылдық округі, Ұштаған ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ұштаған ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Ұштаған ауылы, 8 (72959) 43851
3
Онды ауылдық округі, Онды ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Онды ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Онды ауылы, 8 (72931) 24734
4
Жармыш ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жармыш ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Жармыш ауылы, 8 (72931) 27348
5
Сайөтес ауылдық округі, Сайөтес ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Сайөтес ауылдық клубы ғимараты.
Сайөтес ауылы, 8 (72931) 45468
6
Жыңғылды ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жыңғылды ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Жыңғылды ауылы 8 (72931) 24493
7
Отпан ауылдық округі, Тұщыбек ауылы
"Маңғыстау аудандық білім бөлімінің Тұщыбек мектеп-бөбекжай-бақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Тұщыбек ауылы, 8 (72931) 28036
8
Шайыр ауылдық округі, Шайыр ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Шайыр ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шайыр ауылы, 8 (72931) 27704
9
Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Тұщықұдық ауылдық мәдениет үйі ғимараты.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауского района Е.Махмутова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауского района Т. Кушмаганбетов
Приложение 1 к
постановлению акимата
Мангистауского района
Приложение 1 к постановлению
акимата Мангистауского района
от 20 марта 2015 года № 69
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в период выборов
Наименование населенного пункта
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в период выборов
Адрес, контактные телефоны
1
село Шетпе
Здание районного дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Шетпе, 8 (72931) 21457
2
сельский округ Актобе, село Уштаган
Здание сельского дома культуры Уштаган государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Уштаган, 8 (72959) 43851
3
сельский округ Онды, село Онды
Здание сельского дома культуры Онды государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Онды, 8 (72931) 24734
4
село Жармыш
Здание сельского дома культуры Жармыш государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Жармыш, 8 (72931) 27348
5
сельский округ Сайотес, село Сайотес
Здание сельского клуба Сайотес государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Сайотес, 8 (72931) 45468
6
село Жынгылды
Здание сельского дома культуры Жынгылды государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Жынгылды, 8 (72931) 24493
7
сельский округ Отпан, село Тущыбек
Здание комунального государственного учреждения "Комплекс школа-ясли-сад Тущыбек Мангистауского районного отдела образования".
село Тущыбек, 8 (72931) 28036
8
сельский округ Шайыр, село Шайыр
Здание сельского дома культуры Шайыр государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Шайыр, 8 (72931) 27704
9
сельский округ Тущыкудык, село Тущыкудык
Здание сельского дома культуры Тущыкудык государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.

Тұщықұдық ауылы, 8 (72931) 41481
10
Шебір ауылдық округі, Шебір ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Шебір ауылдық клубы ғимараты.
Шебір ауылы, 8 (72931) 41712
11
Ақшымырау ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақшымырау ауылдық клубы ғимараты.
Ақшымырау ауылы, 8 (72931) 42587
12
Қызан ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызан ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Қызан ауылы, 8 (72931) 42065
Маңғыстау ауданы
әкімдігінің каулысына 2
қосымша
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 69 қаулысына 2 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Шетпе ауылы
Орталық базар, муниципалдық сауда орталығы аумағындағы ақпараттық стендтер; Шетпе-1 және Қарашоқы шағын аудандарында орналасқан тақталар.
2
Сайөтес ауылдық округі, Сайөтес ауылы
"Маңғыстау аудандық білім бөлімінің Өтес жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
3
Жыңғылды ауылы
"Маңғыстау аудандық білім бөлімінің Е.Айшуақұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
4
Отпан ауылдық округі, Тұщыбек ауылы
"Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық Е.Оразақов атындағы туберкулезге қарсы санаторийі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аумағындағы ақпараттық стенд.
5
Шайыр ауылдық округі, Шайыр ауылы
"Маңғыстау аудандық білім бөлімінің Тұрар Жалғасбайұлы атындағы жалпы орта білім беретін Шайыр мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
6
Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылы
"Маңғыстау аудандық білім бөлімінің С.Жанғабылов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
7
Шебір ауылдық округі, Шебір ауылы
"Маңғыстау аудандық білім бөлімінің Қаратөбе жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
8
Қызан ауылы
"Маңғыстау аудандық білім бөлімінің Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд; Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратындағы ақпараттық стенд.
9
Ақшымырау ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақшымырау ауылдық клубы ғимаратындағы ақпараттық стенд.
10
Жармыш ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жармыш ауылдық мәдениет үйі ғимаратындағы ақпараттық стенд; Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратындағы ақпараттық стенд.
11
Ақтөбе ауылдық округі, Ұштаған ауылы
"Маңғыстау аудандық білім бөлімінің Асқар Өтепбергенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
12
Онды ауылдық округі, Онды ауылы
"Маңғыстау аудандық білім бөлімінің Әбіш Кекілбайұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.

село Тущыкудук, 8 (72931) 41481
10
сельский округ Шебир, село Шебир
Здание сельского клуба Шебир государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Шебир, 8 (72931) 41712
11
село Акшымырау
Здание сельского клуба Акшымырау государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Акшымырау, 8 (72931) 42587
12
село Кызан
Здание сельского дома культуры Кызан государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Кызан, 8 (72931) 42065
Приложение 2 к
постановлению акимата
Мангистауского района
Приложение 2 к постановлению
акимата Мангистауского района
от 20 марта 2015 года № 69
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Шетпе
Информационные стенды на территории центрального рынка, муниципального торгового центра; щиты расположенные в микрорайонах Шетпе-1 и Карашокы.
2
сельский округ Сайотес, село Сайотес
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа Отес Мангистауского районного отдела образования".
3
село Жынгылды
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Е.Айшуакулы Мангистауского районного отдела образования".
4
сельский округ Отпан, село Тущыбек
Информационный стенд на территории государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский областной противотуберкулезный санаторий имени Е.Оразакова" Управления здравоохранения Мангистауской области.
5
сельский округ Шайыр, село Шайыр
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Шайырская средняя школа имени Турара Жалгасбайулы Мангистауского районного отдела образования".
6
сельский округ Тущыкудык, село Тущыкудук
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени С.Жангабылова Мангистауского районного отдела образования".
7
сельский округ Шебир, село Шебир
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения Общеобразовательная средняя школа Қаратөбе Мангистауского районного отдела образования".
8
село Кызан
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени А.Жангелдина Мангистауского районного отдела образования"; информационный стенд в здании сельской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области.
9
село Акшымырау
Информационный стенд в здании сельского клуба Акшымырау государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
10
село Жармыш
Информационный стенд в здании сельского дома культуры Жармыш государственного коммунального казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта; информационный стенд в здании сельской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области.
11
сельский округ Актобе, село Уштаган
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Аскара Утепбергенова Мангистауского районного отдела образования".
12
сельский округ Онды, село Онды
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Абиша Кекилбайулы Мангистауского районного отдела образования".