Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 237 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 94 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 сәуірде № 4479 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 21 қарашадағы 2022 жылғы № 222 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 21.11.2022 № 222 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14010 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата Тупкараганского района от 9 декабря 2016 года № 237 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 12 апреля 2021 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 апреля 2021 года № 4479. Утратило силу постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 21 ноября 2022 года № 222.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 21.11.2022 № 222 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14010), акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 237 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3223 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Түпқараған ауданының ұйымдарында ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түпқараған аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Д.Шалабаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

1. Внести в постановление акимата Тупкараганского района от 9 декабря 2016 года № 237 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3223, опубликовано 30 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет" ) следующие изменения:
в пункт 1 на государственном языке внесено изменение, текст на русском языке не изменяется;
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Тупкараганский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" (Д.Шалабаева) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.

3. Осы қаулының орындалысын бақылау Түпқараған ауданы әкімінің орынбасары Т. Алтынгалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған ауданының әкімі А. Косуаков
Түпқараған ауданының әкімдігінің
2021 жылғы 12 сәуірдегі
№ 94 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "9" желтоқсандағы
№ 237 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданының ұйымдарында ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымдар атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны, адам
Квота мөлшері (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Ақ жол құрылыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тупкараганского района Алтынгалиева Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тупкараганского района А. Косуаков
Приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района
от 12 апреля 2021 года № 94
Приложение к постановлениюакимата
Тупкараганского района
от "9" декабря 2016 года № 237
Квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в организациях Тупкараганского района
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест для инвалидов (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ақ жол құрылыс" (по согласованию)