Мәслихаттың 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 38 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 сәуірде № 9857 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7518 болып тіркелген шешіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-жолмен толықтырылсын:
"
5
Троебратское - Қостанай (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихаты сессиясының төрағасы Н. Утеулин
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов

О внесении дополнения в решение маслихата от 2 февраля 2018 года № 229 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение маслихата Костанайской области от 31 марта 2021 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 апреля 2021 года № 9857
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений" от 2 февраля 2018 года № 229, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7518, следующее дополнение:
в приложении к указанному решению:
Перечень социально значимых сообщений дополнить строкой, порядковый номер 5, следующего содержания:
"
5
Троебратское - Костанай (межрайонное (междугородное внутриобластное))
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Костанайского областного маслихата Н. Утеулин
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов