Әкімдіктің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 302 "Қостанай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 27 шілдедегі № 349 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 тамызда № 23818 болып тіркелді
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" 2018 жылғы 29 маусымдағы № 302 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7975 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы мынадай мазмұндағы реттік нөмірі сегізінші жолмен толықтырылсын:
"
8
8-учаске
1
51º33'42,0"
61º4'20,48"
5
Жітіқара ауданы
2
51º33'42,0"
61º4'16,0"
3
51º33'58,0"
61º4'22,0"
4

О внесении дополнения в постановление акимата от 29 июня 2018 года № 302 "Об определении территорий для старательства по Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 27 июля 2021 года № 349. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2021 года № 23818
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об определении территорий для старательства по Костанайской области" от 29 июня 2018 года № 302 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7975) следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер восемь, следующего содержания:
"
8
Участок 8
1
51º33'42,0"
61º4'20,48"
5
Житикаринский район
2
51º33'42,0"
61º4'16,0"
3
51º33'58,0"
61º4'22,0"
4

51º33'58,0"
61º4'26,65"
".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Келісілді
"Қазақстан Республикасы
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрлігінің
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Қостанай облысы
бойынша экология департаменті"
Келісілді
"Қазақстан Республикасы
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрлігі
Геология комитетінің
"Солтүстікқазжерқойнауы"
Солтүстік Қазақстан өңіраралық
геология департаменті"

51º33'58,0"
61º4'26,65"
".
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Согласовано
"Департамент экологии
по Костанайской области
Комитета экологического
регулирования и контроля
Министерства экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан"
Согласовано
"Северо-Казахстанский
межрегиональный департамент
геологии Комитета геологии
Министерства экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
"Севказнедра"