Мәслихаттың 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 127 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25906 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7518 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:

О внесении дополнений в решение маслихата от 2 февраля 2018 года № 229 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение маслихата Костанайской области от 8 декабря 2021 года № 127. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25906
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений" от 2 февраля 2018 года № 229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7518) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению:

Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 41, 42, 43, 44-шы жолдармен толықтырылсын:
"
41
Қостанай – Жітіқара – Қостанай (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
42
Жітіқара – Қостанай – Жітіқара (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
43
Қостанай – Жітіқара – Қамысты - Жітіқара – Қостанай (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
44
Лесное – Славенка – Қостанай – Славенка – Лесное (ауданаралық (қалааралық облысішілік))
".

Перечень социально значимых сообщений дополнить строками, порядковые номера 41, 42, 43, 44 следующего содержания:
"
41
Костанай – Житикара - Костанай (межрайонное (междугородное внутриобластное))
42
Житикара - Костанай - Житикара (межрайонное (междугородное внутриобластное))
43
Костанай – Житикара – Камысты – Житикара - Костанай (межрайонное (междугородное внутриобластное))
44
Лесное - Славенка - Костанай – Славенка - Лесное (межрайонное (междугородное внутриобластное))
".

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов