Арқалық қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 151 "Арқалық қаласы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 58 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 қыркүйекте № 24319 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арқалық қалалық мәслихатының "Арқалық қаласы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 151 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7471 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева

О признании утратившим силу решения Аркалыкского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 151 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по городу Аркалык"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 7 сентября 2021 года № 58. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 сентября 2021 года № 24319
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аркалыкского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по городу Аркалык" от 21 декабря 2017 года № 151 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7471).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева