Мәслихаттың 2017 жылғы 30 қарашадағы № 170 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2021 жылғы 13 тамыздағы № 57 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 тамызда № 24105 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы № 170 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7409 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының хатшысы С. Шалдыбаева

О признании утратившим силу решения маслихата от 30 ноября 2017 года № 170 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13 августа 2021 года № 57. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2021 года № 24105
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 30 ноября 2017 года № 170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7409).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева