Мәслихаттың 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 402 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 38 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 сәуірде № 9874 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 62 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 05.12.2023 № 62 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 402, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9476 болып тіркелген шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
7-тармақтың 7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"7) Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне, Жеңіс күніне орай, табыстарын есепке алмай, 1000000 (бір миллион) теңге мөлшерінде;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Альмагамбетов
Амангелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Кеделбаев

О внесении изменения в решение маслихата от 21 сентября 2020 года № 402 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 16 апреля 2021 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 апреля 2021 года № 9874. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 5 декабря 2023 года № 62
Сноска. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 05.12.2023 № 62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 21 сентября 2020 года № 402, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9476, следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 7) пункта 7 изложить в новой редакции:
"7) ветеранам Великой Отечественной войны, ко Дню Победы, без учета доходов, в размере 1000000 (один миллион) тенге;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Альмагамбетов
Секретарь Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев