Мәслихаттың 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 421 "Амангелді ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 45 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 9884 болып тіркелді
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 421 шешіміне, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9660 болып тіркелген, мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 061 735,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 399 590,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18 237,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 639 908,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 057 073,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 29 312,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 43 755,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 14 443,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 31 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 31 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 56 150 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56 150,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2020 года № 421 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 23 апреля 2021 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 апреля 2021 года № 9884
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2021 - 2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 421, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9660, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 061 735,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 399 590,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 237,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 639 908,5 тысяча тенге;
2) затраты – 3 057 073,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 312,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43 755,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 443,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 31 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 56 150,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56 150,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
31 500,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
31 500,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-56 150,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
56 150,0

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
31 500,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
31 500,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-56 150,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
56 150,0