Денисов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 қазандағы № 127 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2021 жылғы 6 қазандағы № 62 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қазанда № 24777 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Денисов аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түсті деп танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 24 қазандағы № 127 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7327 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мурзабаев

О признании утратившим силу решения Денисовского районного маслихата от 24 октября 2017 года № 127 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 6 октября 2021 года № 62. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2021 года № 24777
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Денисовского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 24 октября 2017 года № 127 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7327).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Денисовcкого районного маслихата А. Мурзабаев