Қостанай облысы Жангелдин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 135 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 45 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қыркүйекте № 24413 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 29 қарашадағы № 135 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7400 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин

О признании утратившим силу решение Джангельдинского районного маслихата Костанайской области от 29 ноября 2017 года № 135 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 10 сентября 2021 года № 45. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 сентября 2021 года № 24413
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 29 ноября 2017 года № 135 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7400).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин