Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласы әкімінің 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 9718 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына сәйкес Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" мемлекеттік мекемесіне "Солтүстік Қазақстан-Актөбе облысы" (әуе желісі - 500 киловольт Жітіқара - Өлке) объектісі бойынша өңіраралық электр таратудың желісін жүргізу мен пайдалану мақсатында Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының аумағында орналасқан жалпы алаңы 0,2 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпке сәйкес "Жітіқара ауданының Жітіқара қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі қамтамасыз етсін:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының әкімі Т. Рамазанов

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Решение акима города Житикары Житикаринского района Костанайской области от 13 января 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 января 2021 года № 9718
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, аким города Житикары Житикаринского района РЕШИЛ:
1. Установить государственному учреждению "Министерство энергетики Республики Казахстан" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации межрегиональной линии электропередач "Северный Казахстан - Актюбинская область" (воздушная линия – 500 киловольт Житикара – Ульке) на земельный участок общей площадью 0,2 гектар, расположенный на территории города Житикары Житикаринского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Житикары Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Житикары Житикаринского района Т. Рамазанов